באתר זה ניתן לאחד משלוחים בסל קניות אחד
{{cart.count}}
קטגוריות
נעליים לילדים נעליים לילדים
צעצועים לילדים צעצועים לילדים
מוצרים בכיתוב אישי מוצרים בכיתוב אישי
קופונים לילדים קופונים לילדים
האתרים שאסור להפסיד!
ספרי הלימוד "מבט מקרוב על..." ב- 39 ₪ במקום 69-89 ₪ - עם מגוון ענק של לשוניות, שאלות ותשובות! דפי קרטון עבים - המלאי מוגבל!
• ​ניתן להנות מאיחוד משלוחים על מגוון הספרים באתר, עם הוספת ספרים לסל הקניות.

ספרי הלימוד "מבט מקרוב על..." ב- 39 ₪ במקום 69-89 ₪ - עם מגוון ענק של לשוניות, שאלות ותשובות! דפי קרטון עבים - המלאי מוגבל!


צומת ספרים - 80.10 ₪ - 62.10 ₪ 

סטימצקי - 80.10 ₪ - 62.10 ₪מבט מקרוב על גוף האדם

מבט מקרוב על גוף האדם אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהעיף מבט מקרוב על גוף האדם. הצטרפו אל מסע המזון במערכת העיכול, קחו נשימה עמוקה ובואו לחקור את הראות, התגלשו בין קפליו המסתוריים של המח. ספר מרתק זה עמוס באיורים צבעונים ובחלונות נפתחים שיספקו לכם מידע נוסף על איברי הגוף השונים. אז אם אתם מתפוצצים מסקרנות, פתחו את הספר וגלו את סודותיו המדהימים של גוף האדם.

מבט מקרוב על המדע
אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהעיף מבט מקרוב על המדע.
הצטרפו למסע בעקבות המדענים החשובים והתגליות המדהימות שלהם. קחו נשימה עמוקה ובואו לגלות ממה עשוי היקום, איך מיצרים אנרגיה ומהו הסוד מאחורי כל החיים על פני כדור הארץ. ספר מרתק זה עמוס באיורים צבעוניים ובחלונות נפתחים שיספקו לכם מידע נוסף על תחומי המדע השונים.
אז אם אתם מתפוצצים מסקרנות, פתחו את הספר וגלו את סודותיו המדהימים של המדע.


מבט מקרוב על שאלות ותשובות על גוף האדם
בספר המרתק הזה תוכלו למצוא את התשובות לכל השאלות שילדים שואלים לגבי הגוף שלהם. הרימו את הלשוניות וגלו מהי צורתו של הלב, האם כולנו חולמים בלילה, לאן הולך האוכל אחרי שאנחנו בולעים אותו, למה הדם שלנו אדם ועוד המון דברים מעניינים.


מבט מקרוב על שאלות ותשובות על הדינוזאורים
בספר המרתק הזה תוכלו למצוא את התשובות לכל השאלות שילדים שואלים לגבי הדינוזאורים הענקיים ששוטטו על פני האדמה לפני מליוני שנים. הרימו את הלשוניות וגלו איך הפכו עצמות הדינוזאורים למאובנים, מהו שם הדינוזאור הארך ביותר, מה ההבדל בין דינוזאורים טורפים לאוכלי עשב, מדוע נכחדו הדינוזאורים ועוד.


מבט מקרוב על שאלות ותשובות על החלל
בספר המרתק הזה תוכלו למצוא את התשובות לכל השאלות שילדים שואלים לגבי החלל הרחוק והמרתק. הרימו את הלשוניות וגלו איך מתנהלים חייהם של האסטרונאוטים בחלל, מהו כוכב הלכת החם ביותר, כיצד ממריאים הטילים, מי היה האדם הראשון על הירח ועוד.


מבט מקרוב העולם שלנו
הָרִימוּ אֶת הַלְּשׁוֹנִיּוֹת בְּסֵפֶר מַקְסִים זֶה וְגַלּוּ כָּל מָה שֶׁרְצִיתֶם לָדַעַת עַל הָעוֹלָם הַמֻּפְלָא שֶׁבּוֹ אָנוּ חַיִּים. לִמְדוּ מִמָּה מֻרְכָּב כַּדּוּר הָאָרֶץ, מִי חַי בְּיַעֲרוֹת הַגֶּשֶׁם, כֵּיצַד זוֹרְמִים הַנְּהָרוֹת לַיָּם וְעוֹד הֲמוֹן דְּבָרִים מְרַתְּקִים.


מבט מקרוב הג'ונגל
הָרִימוּ אֶת הַלְּשׁוֹנִיּוֹת בְּסֵפֶר מַקְסִים זֶה וְגַלּוּ אֶת בַּעֲלֵי הַחַיִּים וְהַצְּמָחִים הַמַּדְהִימִים הַחַיִּים בַּגּ’וּנְגֶל . חַפְּשׂוּ מִתַּחַת לֶעָלִים, צִלְלוּ אֶל מִתַּחַת לַמַּיִם, וְהָצִיצוּ לְתוֹךְ גִּזְעֵי עֵצִים חֲלוּלִים, כְּדֵי לִבְדֹּק מָה מִסְתַּתֵּר בֵּין הַצְּלָלִים.


מבט מקרוב על החוה
הַבֹּקֶר עוֹלֶה עַל הַחַוָּה הַמְּנֻמְנֶמֶת וְכָל הַחַיּוֹת מִתְעוֹרְרוֹת וְיוֹצְאוֹת לְחַפֵּשׂ מָזוֹן...
מָה תְּגַלּוּ בַּחַוָּה אִם תָּצִיצוּ מִתַּחַת לַלְּשׁוֹנִיּוֹת?


מבט מקרוב על הגינה
בַּקַיִץ שְׁטוּף הַשֶּׁמֶשׁ הַגִּנָּה הַקְּטַנָּה הוֹמָה וְרוֹחֶשֶׁת, הֲמוֹן יְצוּרִים מְזַמְזְמִים וְזוֹחֲלִים בָּהּ...
מָה תְּגַלּוּ בַּגִּנָּה אִם תָּצִיצוּ מִתַּחַת לַלְּשׁוֹנִיּוֹת?


מבט מקרוב על הדינוזאורים
לִפְנֵי שָׁנִים רַבּוֹת, בְּטֶרֶם הִגִּיעוּ בְּנֵי הָאָדָם, הַדִּינוֹזָאוּרִים הָעֲנָקִיִּים שׁוֹטְטוּ עַל כַּדּוּר הָאָרֶץ...
אֵילוּ דִּינוֹזָאוּרִים תְּגַלּוּ אִם תָּצִיצוּ מִתַּחַת לַלְּשׁוֹנִיּוֹת?


מבט מקרוב על שאלות ותשובות על חיות
גלו את עולמם של החיות האהובות מקרוב.
אֵילוּ חיות תְּגַלּוּ אִם תָּצִיצוּ מִתַּחַת לַלְּשׁוֹנִיּוֹת?


מבט מקרוב על לוח הכפל
לומדים בדרך מהנה את לוח הכפל המפורסם!


מבט מקרוב על גן החיות
יוצאים לטייל במקום הקסום והאהוב עם מגוון חיות מופלאות!
אֵילוּ חיות תְּגַלּוּ אִם תָּצִיצוּ מִתַּחַת לַלְּשׁוֹנִיּוֹת?


מבט מקרוב על החלל
טוּסוּ לֶחָלָל עִם סֵפֶר הַלְּשׁוֹנִיּוֹת הַמְּרַתֵּק שֶׁלִּפְנֵיכֶם. גַּלּוּ כֵּיצַד נוֹצַר הַיָּרֵחַ, מַדּוּעַ הַכּוֹכָבִים נוֹצְצִים, וְכֵיצַד אֲנַחְנוּ יוֹדְעִים כָּל כָּךְ הַרְבֵּה עַל כּוֹכְבֵי לֶכֶת שֶׁמְּרֻחָקִים מְאֹד מֵאִתָּנוּ.


מבט מקרוב על ספינת שודדי-ים
הָרִימוּ אֶת הַלְּשׁוֹנִיּוֹת וּתְגַלּוּ, אֵיךְ חַיִּים הַשּׁוֹדְדִים עַל סִפּוּן נֶפְּטוּן, סְפִינָתוֹ שֶׁל רַב-הַחוֹבֵל דָּן הַשָּׁחֹר, שֶׁרַק שְׁמוֹ כְּבָר מְעוֹרֵר חַלְחָלָה. רְאוּ כֵּיצַד שׁוֹדְדֵי-הַיָּם תּוֹפְסִים סְפִינַת סוֹחֵר, וּצְאוּ בְּעִקְבוֹתֵיהֶם לְאִי בּוֹדֵד, בְּחִפּוּשׁ אַחַר מַטְמוֹן חָבוּי.


מבט מקרוב על שאלות ותשובות
הספר המקסים הזה בוחן כל מיני שאלות, שילדים קטנים שואלים. הרימו את הלשוניות כדי לגלות מי, מה, מתי, היכן, איך, איזה ומדוע.


מבט מקרוב על הגוף שלנו
מֵהַשֶּׁלֶד לַשִּׁנַּיִם, מֵהַמֹּחַ לַשְּׁרִירִים – יֵשׁ הָמוֹן מָה לַחֲקֹר בְּתוֹךְ הַגּוּף. מְרִימִים אֶת הַלְּשׁוֹנִיּוֹת וּמְגַלִּים, כֵּיצַד כָּל הַחֲלָקִים מֻתְאָמִים זֶה לְזֶה וּמְתַפְקְדִים לְהַפְלִיא.


מבט מקרוב על שדה תעופה
הָצִיצוּ אֶל מֵאֲחוֹרֵי הַקְּלָעִים בִּשְׂדֵה תְּעוּפָה הוֹמֶה, בְּשָׁעָה שֶׁמְּטוֹסִים מְאִיצִים לְאֹרֶךְ מַסְלוּל הַהַמְרָאָה וְנוֹסְקִים לַשָּׁמַיִם. סֵפֶר מְרַתֵּק שֶׁהָאֶצְבָּעוֹת הַקְּטַנּוֹת מַתְאִימוֹת לְהָרִים בּוֹ אֶת הַלְּשׁוֹנִיּוֹת, וְהַמֹּחוֹת הַסַּקְרָנִיִּים יָבוֹאוּ בּוֹ עַל סִפּוּקָם.


מבט מקרוב על מכוניות
וְרוּוּוּם! כָּאן תּוּכְלוּ לְגַלּוֹת, כֵּיצַד הַמְּכוֹנִיּוֹת פּוֹעֲלוֹת, לִרְאוֹת אֵיךְ מְיַצְּרִים אוֹתָן וְלִצְפּוֹת בְּמֵרוֹץ מְכוֹנִיּוֹת. הַסֵּפֶר הַמְּרַתֵּק הַזֶּה עִם הַלְּשׁוֹנִיּוֹת שֶׁמְּאַפְשְׁרוֹת לְהָצִיץ פְּנִימָה, מַתְאִים בִּמְיֻחָד לְאֶצְבָּעוֹת קְטַנּוֹת וּפַעַלְתָנִיּוֹת, וּמְעוֹרֵר אֶת סַקְרָנוּת הַיֶּלֶד.


מבט מקרוב כיצד הדברים פועלים
האם תהיתם אי פעם מה בעצם מתרחש כשמדיחים את האסלה, או מה מאיר מתוך הנורה?
האם ברצונכם לדעת כיצד המחפר חופן עפר, מדוע ספינות צפות, ובזכות מה המטוסים נשארים באוויר?
הרימו את הלשוניות כדי לראות בפנים כיצד הדברים פועלים - החל בהמצאות בחיי היומיום ועד מכונות גדולות ומרשימות.


מבט מקרוב על עולם הדינוזאורים
במשך מליוני שנים, דינוזאורים הלכו עלי אדמות. כדי לראות כיצד הם חיו, צריך להציץ אל מאחורי השיחים, להרים סלעים ולצפות על דינוזאורים רעבים כשהם מזנקים לטרוף. הרימו את הלשוניות וגלו עובדות מרתקות על עולם הדינוזאורים.


מבט מקרוב המדע
הָרִימוּ אֶת הַלְּשׁוֹנִיּוֹת בְּסֵפֶר מַקְסִים זֶה וְגַלּוּ אֶת קֶסֶם הַמַּדָּע: מָהֵם הֶחֳמָרִים הַמַּרְכִּיבִים אֶת הָעוֹלָם סְבִיבֵנוּ, אֵיךְ פּוֹעֵל גּוּף הָאָדָם, מַהוּ כֹּחַ הַכְּבִידָה, אֵילוּ כּוֹכְבֵי לֶכֶת מַקִּיפִים אֶת הַשֶּׁמֶשׁ וְעוֹד הֲמוֹן דְּבָרִים מְרַתְּקִים.


מבט מקרוב על ארץ הפיות​
אתם מזמנים לחטט בדוכנים של 'שוק הגובלינים' בחיפוש אחר מחרוזות פרחים, פירות וזהב גובלינים. אתם יכולים לסקֹר את אמירי העצים ביער כדי למצוא את המגורים החבויים של הפיות. רוציםולגלות מה קורה בארץ הפיות בלילה? הרימו את הלשוניות כדי להציץ לתוך החיים הסודיים של הפיות.


מבט מקרוב על מצרים העתיקה
סעו אחורה בזמן, אל מצרים העתיקה, ובקרו בקברי מלכים, במקדשים מפוארים ובעיירות שוק הומות אדם. הספר הזה, על האיורים הנפלאים שלו והלשוניות שיש להרים, מראה כיצד באמת חיו המצרים הקדמונים.


מבט מקרוב על הראש
הציצו לתוך הראש שלכם. הראש ממש חשוב, כי הוא מגן על המֹח המופלא שלכם, גלו כיצד המֹח שולט בחושיכם, ואפִלו - כיצד להציץ לתוך ראשו של אחר.


מבט מקרוב על בתים של חיות
הָרִימוּ אֶת הַלְּשׁוֹנִיּוֹת בְּסֵפֶר מַקְסִים זֶה וְגַלּוּ את הבתים של החיות, ממה עשויים ואיך נוצרו.
 
קראי עוד...
₪39.0₪89.0
שיתוף
רוצים לזכות במוצר זה על חשבון הבית ?
הדיל משתתף בהגרלת הלייקים של BabyBooks.
לחצו לייק לעמוד זה ואולי תזכו במוצר חינם!
בכל חודש הגרלה על מוצרים המשתתפים בהגרלת הלייקים של BabyBooks.