באתר זה ניתן לאחד משלוחים בסל קניות אחד
{{cart.count}}
קטגוריות
נעליים לילדים נעליים לילדים
צעצועים לילדים צעצועים לילדים
מוצרים בכיתוב אישי מוצרים בכיתוב אישי
קופונים לילדים קופונים לילדים
האתרים שאסור להפסיד!
מרכיבים בתלת מימד רק 29.90 ₪ ליחידה במקום 88 ₪ - ספרי לימוד עם 4 דמויות להרכבה בתלת מימד ולמשחק! דינוזאורים / מטוסים / מכוניות
• ​ניתן להנות מאיחוד משלוחים על מגוון הספרים באתר, עם הוספת ספרים לסל הקניות.


מרכיבים בתלת מימד רק 29.90 ₪ ליחידה במקום 88 ₪ - ספרי לימוד עם 4 דמויות להרכבה בתלת מימד ולמשחק! דינוזאורים / מטוסים / מכוניות


סטימצקי - 79.20 ₪

צומת ספרים - 79.20 ₪מרכיבים דינוזאורים בתלת מימד - דפים עבים

הרכיבו ארבעה דגמים של דינוזאורים, והיכנסו לעולמם המופלא של היצורים הענקיים, ששוטטו על פני כדור הארץ לפני מליוני שנים! הדגמים פשוטים להרכבה: אין צורך בדבק או במספרים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה לפי המספרים. בנוסף לדגמי הדינוזאורים להרכבה, מכיל הספר מידע מרתק על סוגי הדינוזאורים השונים ואיורים ססגוניים, המעוררים לחיים את העולם הפרה-היסטורי המופלא.


מרכיבים מטוסים בתלת מימד -  דפים עבים
מכיל 4 דגמים קלים להרכבה. הרכיבו ארבעה דגמים של מטוסים, והיכנסו לעולם המרתק של התעופה, מהמטוסים הראשונים ועד למטוסי הענק של ימינו. הדגמים פשוטים להרכבה: אין צורך בדבק או במספרים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה לפי המספרים.


מרכיבים מכונות בתלת מימד - דפים עבים
מכיל 4 דגמים קלים להרכבה. הרכיבו ארבעה דגמים של מכוניות, . הדגמים פשוטים להרכבה: אין צורך בדבק או במספריים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה לפי המספרים. בנוסף לדגמי המכוניות להרכבה מכיל הספר מידע מרתק על סוגי מכוניות המרוץ ואיורים ססגוניים, המעוררים לחיים את מסלול המירוצים. מומלץ לגילאי 4 ומעלה.


מרכיבים מכונות מירוץ בתלת מימד - דפים עבים
מכיל 4 דגמים קלים להרכבה. הרכיבו ארבעה דגמים של מכוניות מרוץ, והיכנסו לעולם המרתק של מרוצי מכוניות מהירים, מרגשים ומלאים אדרנלין. הדגמים פשוטים להרכבה: אין צורך בדבק או במספריים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה לפי המספרים. בנוסף לדגמי המכוניות להרכבה מכיל הספר מידע מרתק על סוגי מכוניות המרוץ ואיורים ססגוניים, המעוררים לחיים את מסלול המירוצים. מומלץ לגילאי 4 ומעלה.
 
קראי עוד...
₪29.9₪88.0
שיתוף
רוצים לזכות במוצר זה על חשבון הבית ?
הדיל משתתף בהגרלת הלייקים של BabyBooks.
לחצו לייק לעמוד זה ואולי תזכו במוצר חינם!
בכל חודש הגרלה על מוצרים המשתתפים בהגרלת הלייקים של BabyBooks.